Чому PARIVISION не поїде на LAN BLAST Slam VII в Копенгаген?

Чому PARIVISION не поїде на LAN BLAST Slam VII в Копенгаген?
date 1 хвилина
date 27

Російська команда PARIVISION не візьме участі в LAN-стадії BLAST Slam VII з Dota 2 у Данії. Причина – візові проблеми, що унеможливили виліт до Копенгагена. Колектив пройшов онлайн-кваліфікацію і здобув місце у фінальній частині івенту, але офлайн-виїзд зірвався.

Офіційно: LAN без PARIVISION

Російська команда PARIVISION пропустить LAN-стадію BLAST Slam VII у Копенгагені через візові проблеми

Організаційно команда забезпечила собі участь на фінальному етапі через відбір онлайн. Втім, виїзд на офлайн у Копенгаген виявився проблемним саме через візи. Таким чином, PARIVISION не з’явиться на майданчику турніру в Данії.

Що відомо про кваліфікацію та поїздку

PARIVISION пройшла відбір на BLAST Slam VII в онлайн-форматі та отримала слот у фіналах. Подальший етап вимагав присутності на LAN у столиці Данії. Через невирішені візові питання виїзд команди на офлайн не відбудеться.

Контекст події

LAN-стадія BLAST Slam VII проводиться у Копенгагені. Участь PARIVISION у цій стадії була підтверджена за підсумками онлайн-кваліфікації, але поїздка зірвалась через візові нюанси. Формат турніру передбачає присутність команд на місці проведення.

Погляд редакції

Візові труднощі призвели до вимушеної відсутності PARIVISION на LAN-етапі в Копенгагені – попри здобутий онлайн-слот. За наявною інформацією, зміна торкається саме офлайнової участі команди у фінальній частині BLAST Slam VII.

Читайте також