Чемпіони Франківськ-Прикарпаття розгромили Вінницю на старті сезону

Чемпіони Франківськ-Прикарпаття розгромили Вінницю на старті сезону
date 1 хвилина
date 55

Франківськ-Прикарпаття, діючий чемпіон жіночої Суперліги, відзначив початок сезону 2023-2024 років яскравою перемогою над Вінницею-МедУніверситетом. Матч, що відбувся 2 жовтня, завершився з рахунком 93:43 на користь господарів. Цей успіх підтвердив високі амбіції команди на поточний сезон.

Ольга Алексейчик, капітан команди Франківськ-Прикарпаття, стала справжньою зіркою цього матчу. Вона провела на майданчику 37 хвилин і оформила трипл-дабл, що складається з 27 очок, 13 підбирань і 12 передач. Важливо відзначити, що це перший трипл-дабл у жіночій Суперлізі з 2 квітня 2023 року. Останній такий результат належав Ірині Жмурко з Вінниці.

Франківськ-Прикарпаття продемонстрував свою перевагу з перших хвилин гри, не залишаючи шансів суперникам. Ольга Алексейчик була особливо ефективною в атаці, відзначившись точними кидками з дальньої дистанції – 7 з 13 спроб виявилися вдалими. Її гра стала ключовим фактором у домінуванні на майданчику.

Історія клубу Франківськ-Прикарпаття

Франківськ-Прикарпаття – один з найсильніших клубів жіночого баскетболу в Україні. Клуб відзначився своєю стабільністю та високими результатами на національній арені. Минулого сезону команді вдалося здобути титул чемпіонів Суперліги, завдяки чому їхні амбіції на поточний сезон є вкрай високими.

Погляд редакції

Переконлива перемога Франківськ-Прикарпаття над Вінницею-МедУніверситетом свідчить про чудову підготовку команди до нового сезону. Зокрема, гра Ольги Алексейчик стала яскравим прикладом індивідуальної майстерності та командної злагодженості. Це обіцяє цікаву боротьбу на протязі всього сезону.

Читайте також