Хто зірвав «золото» у Ковелі? Переможці ліг «Пліч-о-пліч»

Хто зірвав «золото» у Ковелі? Переможці ліг «Пліч-о-пліч»
date 1 хвилина
date 16

3 червня у Ковелі підбили підсумки фіналу Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч». Учасники завершили програму шкільного чотириборства. За сумою усіх видів перемогла команда Ліцею № 18 Львівської міської ради. Друге місце посів Коростенський міський ліцей № 10, третє – Науковий ліцей ім. Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради.

Підсумки фіналу у Ковелі

Фінальний день приніс остаточний розподіл місць у командному заліку. «Золото» офіційно виборов Ліцей № 18 Львівської міської ради. На другій сходинці – Коростенський міський ліцей № 10, на третій – Науковий ліцей ім. Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради.

Заключна дисципліна чотириборства

На старт вийшли учні 5-9 класів, які виконали фінальний вид – біг на 400-500-600-800 метрів. Саме після цієї дисципліни сформувався підсумковий порядок команд. Повний протокол доступний за адресою: competitions.uaf.org.ua/2026.06.01-03_kovel/live.

Нагородження та закриття

Після завершення змагальної програми відбулося офіційне нагородження переможців і призерів – та урочиста церемонія закриття заходу. Команди отримали відзнаки відповідно до зайнятих місць.

Ковель, 3 червня: «золото» – Ліцей № 18 Львівської міської ради; 2-га позиція – Коростенський міський ліцей № 10; 3-тя – Науковий ліцей ім. Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради.

Погляд редакції

Фінальний день у Ковелі, де учні долали 400-500-600-800 метрів, визначив підсумкове розташування команд – від першого до третього місця. Офіційні результати підтверджують перевагу львівського колективу за сумою усіх видів чотириборства.

Читайте також