Хто зірвав «золото» у Ковелі? Переможці ліг «Пліч-о-пліч»
3 червня у Ковелі підбили підсумки фіналу Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч». Учасники завершили програму шкільного чотириборства. За сумою усіх видів перемогла команда Ліцею № 18 Львівської міської ради. Друге місце посів Коростенський міський ліцей № 10, третє – Науковий ліцей ім. Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради.
Підсумки фіналу у Ковелі
Фінальний день приніс остаточний розподіл місць у командному заліку. «Золото» офіційно виборов Ліцей № 18 Львівської міської ради. На другій сходинці – Коростенський міський ліцей № 10, на третій – Науковий ліцей ім. Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради.
Заключна дисципліна чотириборства
На старт вийшли учні 5-9 класів, які виконали фінальний вид – біг на 400-500-600-800 метрів. Саме після цієї дисципліни сформувався підсумковий порядок команд. Повний протокол доступний за адресою: competitions.uaf.org.ua/2026.06.01-03_kovel/live.
Нагородження та закриття
Після завершення змагальної програми відбулося офіційне нагородження переможців і призерів – та урочиста церемонія закриття заходу. Команди отримали відзнаки відповідно до зайнятих місць.
Ковель, 3 червня: «золото» – Ліцей № 18 Львівської міської ради; 2-га позиція – Коростенський міський ліцей № 10; 3-тя – Науковий ліцей ім. Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради.
Погляд редакції
Фінальний день у Ковелі, де учні долали 400-500-600-800 метрів, визначив підсумкове розташування команд – від першого до третього місця. Офіційні результати підтверджують перевагу львівського колективу за сумою усіх видів чотириборства.
Sports Radar відкритий до партнерства. Ми пропонуємо спонсорство рубрик та окремих статей, розміщення рекламних матеріалів, інтеграції на сайті й інші формати співпраці. Також розглядаємо колаборації з журналістами та експертами.
Головні новини та апдейти від команди про гаджети, спорт, авто, здоров'я та лайфстайл.